Automatická kresba

 

Automatická kresba je technika, kdy člověk nepřemýšlí nad tím, co zrovna kreslí, ale nechá pracovat spíše intuici. Automatická kresba může sloužit jako relaxační cvičení, nebo ji lze použít např. pro diagnostiku nemocí.

   Kresbou (tvarem, dynamikou a barevností) lze intuitivně v mimosmyslovém vnímání přenést problém na papír v reálné podobě a s nadhledem pak nalézt cestu k řešení. Automatická kresba nám pomáhá odělit se od problému a na základě symbolických informací jej vyhodnotit a řešit. Kresba uvolňuje a čistí naše nitro od problémů a nevyřešených situací a přináší úlevu a osvobození.

 

CENA sezení za 1 hod. – 700 Kč nebo zdarma, jako součást výkladu karet

Výklad karet

 

Karty jsou vědomí – součástí univerza, součástí nás samých, našeho podvědomí. Náš život se zrcadlí v lidech kolem nás, ve věcech které vlastníme, knihy které čteme. Pomocí karet jenom nahlédneme či čteme co se děje, kam vše směřuje a co můžeme očekávat. Já je beru jako takový překladový slovníček.

   Karty jsou výbornou pomůckou k sebepoznání a k hlubšímu náhledu do situací či dějů kolem nás. Pokud budeme naslouchat a hledat – pak nám karty vždy rádi odpoví.

 

CENA za výklad – osobní setkání 700 Kč / přes Skype či email 400 Kč

Kontakt / objednávky

 

Pavlína Švástová

Le FeMMine

Štefánikova 266/24, Praha 5

T: +420 733 192 553
E: najdicestu@seznam.cz
www.najdicestu.webmium.com
  • Instagram - Bílý kruh
  • Facebook - White Circle

© 2019 Le FeMMine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now