Veronika Bernátková – poradenství

 

Narodila jsem se v Praze v roce 1975 ve znamení Vodnáře a jsem matkou dvou krásných dětí.
     V současném životě jsem procestovala a poznala mnoho zajímavých zemí – Indii, Nepál, Nový Zéland, Malajsii, Ekvádor, Peru, Bolívii a další, naučila jsem se další jazyky – anglicky, německy, španělsky... poznala jiné kultury a zvyky. V Jižní Americe jsem měla možnost setkat se s domorodými Indiány a jejich šamany. Vždy jsem se snažila naladit na jednotlivou zemi, poznat její zvyky, její obyvatele, vůni země. Procházela jsem různými skutečnostmi a příhodami.
     To vše mě vedlo a tvořilo mi náhled na svět, s jeho rozdílnými složkami a přesto tvořící celek.
Ale něco tomu chybělo, a tak přišly do mého života děti. Děti pro mne byly ještě větší životní výzvou než cestování. Jejich zdravotní problémy mi ukazovaly zrcadlo – cestu k sobě samé, víru v sama sebe.
     Intenzita byla tak silná, až mě zavedla na další dalekou cestu, cestu vnitřního i universálního pochopení. Tato cesta je ze všech mých cest nejdelší, je nekonečná a je jen na mně, jakým krokem po ni budu kráčet a jak daleko dojdu.

     Vím, že spoustu z vás na ní někde potkám a už teď se těším na milé shledání.

Dosažená kvalifikace k náhledu ZDE

Kineziologie – metoda One Brain

 

Je jedna z metod alternativního poradenství. Nabízí pomoc lidem s bolestmi hlavy a svalů, alergiemi, únavou, oslabením imunitního systému apod. U nás je oblíbená mezi učiteli a rodiči dětí, které trápí problémy dyslexie, dysgrafie, hyperaktivity apod.
    Vychází z principu, že lidský mozek funguje jako počítač, do jehož paměti ukládáme po celý život informace. Negativní zážitek či stresová situace mohou přivodit zablokování proudění energií nejen v mozku, ale i v té části těla, kterou příslušná oblast mozku řídí.
    K získání těchto informací se sleduje změna napětí deltového svalu klienta. Negativní emoce sval oslabuje, pozitivní zpevňuje a tím nám vlastní tělo dává potřebné informace k uvolnění stresu – bloku a sladění těla, mysli a ducha...

 

CENA sezení za 1 hod. je 650 Kč (sezení s klientem trvá přibližně 2 hodiny)

DĚTSKÁ TERAPIE – max. 90 min. / 850 Kč + malý dáreček

Kineziologie – metoda One Brain – pro děti

 

Při sezení s dítětem využívám znalostí z kineziologie – metody One Brain, rodinných konstelací, arteterapie, Bachových květových esencí a samozřejmě znalostí načerpaných během výchovy svých dvou dětí.

CENA za 1. a 2. sezení – 850 Kč. 3. sezení a další – 650 Kč (sezení trvá max. 1 1/2 hod, cena zahrnuje odblok dítěte + následující cca 20. min. konzultaci s rodičem; pro děti mám vždy malý dáreček). Namíchání Bachových květových esencí k odbloku + 200 Kč za lahvičku.

Zvýhodněný balíček 5 + 1 sezení zdarma 3 650 Kč s platností na 24 měsíců, sourozenci mohou využít balíček dohromady.

"V dětech jsou uloženy všechny naše vlastní velké možnosti."

Lev Nikolajevič Tolstoj

Bachovy esence

 

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí.

    Bachovy květové esence obsahují 38 květových esencí, což jsou esence připravené z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů. 39. esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti Bachových květových esencí.

    Esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce – např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

 

Vytestování a namíchání esencí pro jednu osobu je 400 Kč

Mezi mé další aktivity v Le Femmine patří RODINNÉ KONSTELACE, ŽENSKÉ KRUHY a PRODEJ drahých kamenů.

Kontakt a objednávky

Veronika Bernátková

Le FeMMine

Štefánikova 266/24, Praha 5

T: +420 777 850 090
E: alternativni.poradenstvi@centrum.cz
www.alternativniporadenstvi.cz
  • Instagram - Bílý kruh
  • Facebook - White Circle

© 2019 Le FeMMine

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now